Talupood

Nopri iseteenindav talupood Lõuna-Eestis

Nopri meiereiga samas hoones asuvast talupoest leiad sõbralike hindadega kõige värskemad Nopri tooted – piimad, jogurtid, kohupiimakreemid, talujäätised, juustud ja kasemahlatooted.

Lisaks pakub Nopri talupood soetamiseks ka teiste kohalike väiketootjate talukraami – grilltooted, liha, kala, munad, moosid, taluleib, mahlad, käsitöö. Väikesest talupoest leiad kõik, mida võiks nautimiseks ja Lõuna-Eesti meenutamiseks tahta!

Nopri talupood on moodsa iseteeninduskassaga. Meie poes saad olla korraga nii ostja kui ka müüja – vali tooted, rehkenda kokku hind ja tasu toodete eest sularahas rahakarpi. Ka vahetusraha leiad rahakarbist.

Nopri talupood on avatud iga päev 09:00-21:00.

Talupoe asukoha leiad siit.

Mulgi rahvasMulgi rahvas
Aitäh meeleoluka ja teadmisterohke ringkäigu eest.
Heli ja teisedHeli ja teised
Hommikul tekkis mõte, et tahaks Nopri magustoite ja muud head-paremat. Mõeldud, tehtud. 3 tundi sõitu Rakvere külje alt. Auto hõrgutisi täis, mõnus taluhõng põues ja tagasi koju. Aitäh, et teete seda, mida teete!
Helgi ja GretaHelgi ja Greta
Täname! Hea toit ja mõnus taluhõng!
Keivo ja K.Keivo ja K.
Külastades seda imealist talu, tunnen et isegi poes käies ma võin võtta aja maha ning imetleda seda kõike, mis on siia loodud. Aitäh selle kõige eest!
Perekond SaupõldPerekond Saupõld
Lahkume rikkamatena, kui saabusime! Lõhnade, elamuste ja mitmekesisuse poolest oleme samuti kogemuste võrra rikkamad. Maitsete elamused täitsid nii kõhtu kui ajurakke! Pühendunud suhtumine töösse, töötajatesse, külalistesse pani südame kiiremini põksuma.
SilleSilleJurist
Väga vahva taluekskursioon. Sai palju targemaks - piimakool täies mahus!