Ekskursioonid

Iseseisvaks ekskursiooniks on Nopri talu Sinu jaoks avatud iga päev (E-P 9-21).

Mugavamaks orienteerumiseks oleme üles seadnud viidad ja infotahvlid, mille abil saad meie talu ja loomadega iseseisvalt tutvust teha. Kui soovid meie talu omal käel uudistada, on see Sinu jaoks tasuta, eelnev registreerimine pole vajalik.

Kui aga soovid farmi ja meierei igapäevaellu põhjalikumalt sisse vaadata ja näha lähemalt, kuidas valmib Nopri juust, siis pakume ka erinevaid tasulisi ekskursioone pererahvaga. Tutvu erinevate võimalustega allpool.

Mulgi rahvasMulgi rahvas
Aitäh meeleoluka ja teadmisterohke ringkäigu eest.
Heli ja teisedHeli ja teised
Hommikul tekkis mõte, et tahaks Nopri magustoite ja muud head-paremat. Mõeldud, tehtud. 3 tundi sõitu Rakvere külje alt. Auto hõrgutisi täis, mõnus taluhõng põues ja tagasi koju. Aitäh, et teete seda, mida teete!
Helgi ja GretaHelgi ja Greta
Täname! Hea toit ja mõnus taluhõng!
Keivo ja K.Keivo ja K.
Külastades seda imealist talu, tunnen et isegi poes käies ma võin võtta aja maha ning imetleda seda kõike, mis on siia loodud. Aitäh selle kõige eest!
Perekond SaupõldPerekond Saupõld
Lahkume rikkamatena, kui saabusime! Lõhnade, elamuste ja mitmekesisuse poolest oleme samuti kogemuste võrra rikkamad. Maitsete elamused täitsid nii kõhtu kui ajurakke! Pühendunud suhtumine töösse, töötajatesse, külalistesse pani südame kiiremini põksuma.
SilleSilleJurist
Väga vahva taluekskursioon. Sai palju targemaks - piimakool täies mahus!